Klinik Laboratuvar

İstanbul Alerji’de laboratuvar tetkikleri de yapılabilmektedir. İstanbul alerji’de gerekli görüldüğü takdirde klinik laboratuvarımızda kan tetkikleri hemşire tarafından alınarak anlaşmalı laboratuvarlarımızda yapılabilmektedir.

İSTANBUL ALERJİ KLİNİK LABORATUVAR

İstanbul Alerji klinik laboratuvar gerekli durumlarda kan tetkiklerinin yapılması için kurulmuştur. Aileler alerjik hastalıklar için tüm tetkiklerin aynı yerde yapılıp sonuçlanmasını beklemektedir. Kapı kapı dolaşarak sonuç aramak istememektedirler. İstanbul Alerji’de de amaç alerjik hastalığı olan çocuk veya yetişkinin tüm tetkilerinin İstanbul Alerji’de yapılmasını sağlamak ve sonuçlandırmaktır. Kesin tanıya göre de tedavi planlanmaktır.

İSTANBUL ALERJİ KLİNİK LABORATUVARDA YAPILAN KLİNİK TESTLER

-Alerji testleri (Ciltten deri prick)

-Yama Testleri (Patch testi)

-Metal Yama Testleri

Solunum Fonksiyon Testleri

İSTANBUL ALERJİ KLİNİK LABORATUVARDA YAPILABİLEN TESTLER

-Kandan alerji testleri

-Biokimya testleri

-İdrar testleri

-Gaita testleri

-Mikrobiyolojik testler (Kültürler vb)

İSTANBUL ALERJİ LABORATUVAR PARTNERLERİ

Kliniğimizde laboratuvar tetkleri için kliniğimizde alınan kan tetkikleri çalışma partnerlerimiz olan Centro Laboratuvarı (Biruni Merkez Laboratuvarı), Gelişim Laboratuvarı ve Düzen Laboratuvarı tarafından çalışılmaktadır. Kan tetkikleri kliniğimiz bünyesinde kan almada çok deneyimli İstanbul Alerji çocuk hemşiresi tarafından alınmaktadır.

Alerji testleri ve solunum testleri kliniğimiz bünyesinde yapılmaktadır. 

Open chat